O škole Učitelia Triedy Predmety Kontakt Mapa

• Kritériá prijatia pre šk. rok 2022/2023
  • MOŽNOSTI ŠTÚDIA 2022/2023
  • ŠKOLSKÝ PORIADOK 2.9.2021

VYUČUJEME V ŠTUDIJNÝCH ODBOROCH:

MECHANIK NASTAVOVAČ:

MECHANIK MECHATRONIK:

MECHANIK ELEKTROTECHNIK:

CENTRUM ODBORNÉHO VZDELÁVANIA A PRÍPRAVY

V STROJÁRSTVE A ELEKTROTECHNIKE

• DOD

Dňa 30.9.2022 sa na škole konal Deň otvorených dverí, ktorý prebehol i za účasti firiem, s ktorými škola spolupracuje v rámci duálneho vzdelávania.

Ďakujeme za účasť žiakom aj ich rodičom a radi predstavíme našu školu i ďalším záujemcom, ktorí nás môžu navštíviť kedykoľvek individuálne po predchádzajúcom telefonickom dohovore.

Tešíme sa na vašu návštevu.

• Deň otvorených dverí

Dňa 30.9.2022 sa na našej škole uskutoční Deň otvorených dverí. Srdečne pozývame žiakov základných škôl, ich učiteľov i rodičov. Pripravená je prehliadka priestorov školy, odborných učební a dielní s ukážkou prác a prezentáciami. DOD sa zúčastnia aj firmy, s ktorými spolupracujeme v duálnom vzdelávaní a ktoré účastníkom DOD poskytnú všetky potrebné informácie o vzdelávaní na ich pracoviskách.

Okrem aktuálnych študijných odborov budeme v budúcom školskom roku otvárať nové učebné (3-ročné) odbory ELEKTROMECHANIK a OBRÁBAČ KOVOV. Podrobnejšie informácie o štúdiu v týchto odboroch vám poskytnú naši pedagogickí zamestnanci.

• PONUKA PRÁCE

Od 1. septembra 2022 prijmeme do pracovného pomeru pedagogických

zamestnancov na nasledovné pozície:

- Majster odbornej výchovy - elektrotechnik-slaboprúd

- Majster odbornej výchovy v odbore strojár

Kvalifikačné požiadavky na jednotlivé pozície sú rozpísané v ľavom paneli

Navigácia v časti PRACOVNÁ PONUKA.

• Študenti a pedagogickí zamestnanci školy sa slávnostne rozlúčili so školským rokom.

• . - Obrázok 1